Zabił żonę, bo zdradziła go z kolegą z pracy

piot 2012-03-03

Ona zdradziła go z kolegą z pracy. On nie mógł tego znieść. Szalał z zazdrości, aż wreszcie zabił

 • Zatrzymanie Pawła M. oskarżonego o zabójstwo żony fot. Policja
 • Zatrzymanie Pawła M. oskarżonego o zabójstwo żony fot. Policja
 • Miejsce zbrodni fot. Policja
- Żadna patologia, po prostu normalna rodzina, choć bez dzieci - tak mówi policjant z komendy w Legionowie.

W miniony piątek w tamtejszej policji zgłoszono zaginięcie 32-letniej kobiety. - Pierwsze, co nas zdziwiło, to to, że zaginięcia nie zgłosił mąż, ale kuzynka kobiety. To dało nam do myślenia - opowiada oficer.

Parę dni temu funkcjonariusze zaprosili na przesłuchanie męża zaginionej. To standardowa procedura. W takich sytuacjach policja zawsze przesłuchuje najbliższych. Ale 37-letni Paweł M. od początku trochę plątał się w zeznaniach. - Wystarczyła godzina i kilka pytań pomocniczych, by zupełnie się posypał - dodaje policjant.

Mężczyzna przyznał, że w nocy ze środy na czwartek pokłócił się z żoną. Najpierw były mocne słowa, potem szarpanina, aż wreszcie uderzył żonę. Gniew mu jednak nie przeszedł i po pierwszym ciosie chwycił kobietę za szyję i zaczął dusić. Do zbrodni doszło w ich mieszkaniu na jednym z osiedli w Legionowie.

Później zwłoki żony owinął w koc, zapakował do samochodu i wywiózł do lasu. Aby pozbyć się ciała, pojechał na drugą stronę Wisły aż do odległych Palmir. Tam, w lesie, oblał ciało benzyną i podpalił. Potem szybko odjechał.

Po wyjaśnieniach złożonych przez Pawła M. policjanci bez trudu odnaleźli spalone ciało zamordowanej. Nie było w żaden sposób ukryte.

Prokurator przedstawił już Pawłowi M. zarzut zabójstwa. Wczoraj sąd aresztował go na trzy miesiące.

Dlaczego zabił? Żona Pawła M. miała romans z kolegą z pracy. Od czasu, kiedy wyszło to na jaw, stale się kłócili. Ostatnia z tych kłótni zakończyła się tragicznie.

Komentarze (26)

 • talbor73

  Oceniono 10 razy 8

  Powinna odejść wcześniej, nie droczyć się z facetem. Takie coś może najspokojniejszego wyprowadzić z równowagi i tragedia gotowa. Myślcie baby.

 • kor102

  Oceniono 6 razy 6

  Nie był aż tak nowoczesny jak żona.

 • marcin1956

  Oceniono 8 razy 6

  Wierność w cenie aż po grób.

 • patriotaaa

  Oceniono 8 razy 6

  to są skutki picia wódki. nie pochwalam czynu męża, ale ta kobieta swym postępowaniem sama do tego się przyczyniła. nie musiała zdradzać, mogła oficjalnie wziąć rozwód i dalej by żyła. Ale jej było wygodnie mieć męża, który utrzymuje dom i jednocześnie latać po kochankach. Poniosło gościa i nie potrzebnie tak postąpił, mógł paniusię wypieprzyć z domu i niech idzie do kochanka, który jak podejrzewam jest żonaty. Więc wylądowała by pod mostem.

 • 2560a

  Oceniono 7 razy 5

  nie mogl , dla rownowagi psychicznej i fizjologicznej , zdradzic zony z kolezanka albo sasiadka? a nawet zdradzic wielokrotnie? to przyjemniejsze i mniej szkodliwe dla obu stron.
  ludzie, kochajmy sie !

 • jamj

  Oceniono 5 razy 5

  Icek! Koledzy gwałcą ci żonę!
  Icek łapie za siekierę i biegiem.
  Za chwilę wraca spokojnym krokiem i mówi:
  - Jacy koledzy?! Żadnego nie znam!

 • jerzysm42

  Oceniono 7 razy 5

  Jak się puszczała, to miał powód i może nie wytrzymał, ale uważam, że taki "kolega" też powinien dostać po pysku.

 • expert999

  Oceniono 11 razy 5

  Szkoda chłopa. Takich romansów w pracy jest na pewno więcej.
  Ja bym wystawił graty za drzwi zanim wróciłaby z pracy.
  Dla mnie zdrada to też zbrodnia na psychice.

 • bzyczek99

  Oceniono 3 razy 3

  U Arabów jeszcze by mu medal dali :) a tak w ogóle jakby mnie zdradziła żona to rzuciłbym to cholerstwo i nara cześć pa jeszcze bez dzieci to droga wolna ale koleś jakiś zryty psychicznie to sobie posiedzi i koniec tematu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX